Dr Michał Woroncow

Lekarz stomatologii ogólnej

Lekarz stomatologii ogólnej.

Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej w specjalizacji stomatologii ogólnej.

Zanim został lekarzem stomatologii karierę zawodową zaczynał od praktyki technika dentystycznego, co dało mu solidne podstawy do dalszego rozwoju w praktyce lekarskiej i doskonalenia umiejętności związanych z projektowaniem i wykonawstwem uzupełnień protetycznych. Na co dzień w ramach praktyki stomatologicznej zajmuje się stomatologią zachowawczą, chirurgią, a także endodoncją. Cały czas aktywnie uczestniczy w szkoleniach, zdobywając wiedzę z zakresu najnowszych metod oraz technologii.

Jest nauczycielem i wykładowcą na wydziałach Higieny Stomatologicznej i Techniki Dentystycznej, egzaminator w specjalizacjach: higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna.

Dobro pacjenta oraz jego komfort psychiczny są dla niego najważniejsze. Potrafi ze spokojem oraz cierpliwością wytłumaczyć proces przebiegu leczenia, tak  aby pacjent czuł się spokojny oraz bezpieczny.

Jego życiową pasją oraz drugim zawodem jest bycie nauczycielem jogi. Od 25 lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe jogi o różnym stopniu zaawansowania.

Zadzwoń i umów się na wizytę!