Dr Aleksandra Towarek - Panasiuk

Lekarz stomatolog z wieloletnim stażem w dziedzinie ortodoncji

Lekarz stomatologii ogólnej, ortodonta z wieloletnim stażem.

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Praktykę ortodontyczną odbywała pod patronatem doświadczonych specjalistów w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. Jest pasjonatką swojego zawodu. Na bieżąco uczestniczy w licznych kursach i zjazdach naukowych poświęconych ortodoncji. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznymi aparatami stałymi i ruchomymi dzieci i dorosłych.

Jej mentorem jest guru amerykańskiej ortodoncji estetycznej, Tom Pitts, który opracował autorską metodę leczenia ortodontycznego, Sile Arc Preservation. Dzięki innowacyjnemu podejściu, pacjent uzyskuje naturalny, szeroki, piękny uśmiech, tzw. hollywood smile, przy zachowaniu prawidłowej funkcji, z dbałością o staw skroniowo-żuchwowy.

Otwarta, ciepła i cierpliwa wobec wszystkich pacjentów. Uważnie słucha swoich pacjentów i stara się sprostać ich wymaganiom. Nie boi się nowych wyzwań, dlatego chętnie sięga po nowoczesne techniki leczenia ortodontycznego.

Każdą wolną chwilę spędza w podróży, ostatnio zwiedzając parki narodowe USA. Odwiedziła już m.in. Australię, Meksyk, Nową Zelandię oraz Afrykę. 

Zadzwoń i umów się na wizytę!