Dr Wojciech Radwański

Właściciel kliniki, specjalista stomatologii estetycznej oraz implantologii.

Lekarz stomatologii ogólnej, specjalista stomatologii estetycznej oraz implantologii.

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie im. J.W.Goethego we Frankfurcie, a także studia podyplomowe w zakresie implantologii i periodontologii na Uniwersytecie Technologii Cyfrowych w Medycynie i Stomatologii w Luksemburgu uzyskują międzynarodowy tytuł Master of Science.

Dr. Wojciech Radwański jest obecny na wielu międzynarodowych sympozjach oraz kongresach medycznych. Jego pasją jest śledzenie najnowszych trendów w stomatologii estetycznej oraz implantologii. Dzięki jego międzynarodowym kontaktom oraz dbałości o nieustanne podnoszenie kompetencji klinika Awodent korzysta z najbardziej aktualnych technologii, które w ostatnich latach zmieniają się z roku na rok co przyczynia się do poprawy usług dla pacjenta.

Dr. Radwański znany jest z dobrego humoru oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta z którymi chętnie żartuje i rozmawia. Potrafi wsłuchiwać się w potrzeby pacjentów proponując rozwiązania adekwatne do oczekiwań oraz możliwości. Jego największą satysfakcją jest piękny uśmiech pacjentów, który przyczynia się do poprawy ich jakości życia.

Posiada licencję pilota PPL i każdą wolną chwilę spędza za sterami samolotu. Lubi podróże oraz aktywne spędzanie czasu z rodziną, jeżdżąc konno oraz nurkując.

Zadzwoń i umów się na wizytę!